Adem Yıldız / TÜM YAZARLAR

SANAL GERÇEKLİK SİSTEMİ ve ETKİLERİ!
04 Ağustos 2017 Cuma 14:26
Saygıdeğer dostlar, uzun bir aranın ardından, hareketli bir spor sezonu ve Türkiye Cumhuriyeti Başkanlık Sistemi seçiminden sonra ortaya çıkacak tsunami etkisinin sel olup felakete yol açacağı mı, yoksa kurak ve susuz kalmış toprakların sulanmasına etken olması gibi hayırlara vesile olacağınımı burada değerlendireceğiz.   
TURGAY ŞEREN DEDE NİN FARKI!
12 Temmuz 2016 Salı 23:48
saygı değer dostlar,insanları değerlendirirken en iyi ve en kötüyü örnek alarak bir analiz sistemi uygulanır,biz de böyle bir analiz uygulayarak vurgumuzu yapacağız.
MİLLİ TAKIMA VOLKAN, AMA BABACAN!
16 Mayıs 2016 Pazartesi 17:20
Saygı değer dostlar, hepimizin çok iyi bildiği çok güzel bir söz var ‘’Zahmetsiz rahmet olmaz’’diye, işte Volkan Babacan kardeşimiz, dostumuz ve arkadaşımız, çünkü içimizden biri, mütevazi ve alçak gönüllü, bu anlamlı cümlenin tam karşılığının örneğidir.
MUHARREM USTA’YA KULAK VER TÜRKİYE!
13 Mayıs 2016 Cuma 13:02
Saygı değer dostlar, yaşanan bazı olaylar ve trajik durumlar neticesinde insanların karşısına bazen fırsatlar gelir, önemli olan bu fırsatların gelmesi değil, doğru davranışlar ve vurgular yapılarak olumlu bir şekilde değerlendirilmesidir, bu bağlamda Trabzonspor kulüp başkanı Muharrem Ustanın söylemlerini Trabzonspor ve ülkemiz için büyük bir fırsat olarak görmekteyim.
FEDA İSTEYEN BEŞİKTAŞ VEFAYI UNUTTU!
22 Nisan 2016 Cuma 17:07
Saygıdeğer dostlar, hani güzel bir söz vardır ya, “İyilik yap denize at, balık bilmezse HALİK bilir” diye,

Anketler
RİZE MEYDANI SİZCE NASIL OLDU?
Mükemmel
Hiç Beğenmedim
Daha Güzel Olabilirdi
RizePostasi.Com sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Saklidir. Izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz. Destek: info@rizepostasi.com

Web Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem