Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
MUHALEFET CEPHESİNİN OYLARININ ADRESİ MHP OLACAK İNŞALLAH
10 Şubat 2015 Salı 13:33

                                  

                                Parlamenter sisteme geçeli tam 65 yıl oldu. Benim doğum yılım olan 1950 yılında çok partili düzene geçiş yaptık. Sistemin adı parlamenter demokrasi diye geldi de parlamenter demokrasinin kendisi bir türlü gelmedi veya bir türlü inşa edemedik. O gün bugündür ülke siyasetini siyaset parlamenter demokrasi yalanı gölgesin de her dönem siyaset baronları şekillendirdi. Parti liderleri ve arkalarına aldıkları güç odaklarıyla birlikte belirledikleri vekil adaylarını milletin önüne koydular ve seçtirdiler. Daha sonra da zerre kadar utanıp arlanmadan buna da demokrasinin en önemli ayağı olan parlamenter demokrasi etiketini vurdular. Kendi diledikleri veya tayın ettikleri kimseleri zoraki bir şekil de seçmen kitlelerine seçtirenler, söz konusu güdümlü iradeye de yüzleri kızarmadan milli irade de demekten geri kalmadılar.  Benim güzel insanım siyaseti bundan dolayı çok farklı tarif eder. Anadolu’nun hangi köyüne giderseniz gidiniz, en sade vatandaşa siyaset nedir diye sorunuz, size vereceği en kestirme cevap, siyasetin hile ve yalan olduğu şeklin de olacaktır. Seçilen vekillere bizim insanımız milletin vekili demekten daha çok falan partinin milletvekili demesi de bundandır.  

                                

                            Şimdi yeni bir genel seçime gideceğiz. Bu seçimlerin diğer seçimlerden çok daha farklı bir önem taşıdığı için milletimiz sandık başına giderken eskiye göre daha hassas bir gönülle ve kararla gidecek. Çünkü bu seçimler en az Sakarya savaşı kadar önem taşıyor. Millet çoğunluğunun iradesini bir şekilde alarak on iki yıldan beri Ankara ve ülke parkını bu milletin evlatlarının, güvenip  emanet ettiği AKP iktidarı milletin emanetini milletin istekleri doğrultusunda kullanmadığı gerçeği bugün en sade insanımız tarafından bile görülmüş ve idrak edilmiş durumdadır. İktidarın çeşitli algı operasyonlarına başvurması, milleti korkutup sindirmeye meyletmesi de bu korkudandır.  AKP iktidarı millet evlatlarını tam ortadan ikiye bölmeyi kirli siyasetler gereği uygun görmüşler ve yürekleri zerre kadar titremeden bu kötülüğü bu millete yapabilmişlerdir. Bu zihniyete göre yandaş olanlar mübarek, muhalefet eden çoğunluk ise hain veya memleket düşmanıdırlar.  Bu zihniyete göre yandaş olmayan memurlar her türlü cezayı hak etmektedir. Bu ülke hukuk devleti olsun diyen hukukçular da ya paraleldir, ya da teröristtirlerDevleti soyanlar, milleti uyutanlar ise birer melektirler. Devlet ise iktidarın çiftliğidir. İktidar cümle yandaşlarını devletin kadrolarında yerleştirmesin de hiçbir kul hakkı yoktur. Onların dinine göre işi ehline değil de, sana yakın duran, senin değirmenine hamallık edenlere vereceksin. Bu kör ve kısır anlayış millet ve devlet kimyamızı ciddi manada bozmuş ve tahrip etmiştir. Bu gün bu ülkede bu alanlarda vahşet vardır ve mazlumların ahları uzayı delmektedir.  

 

                        Bütün bunlardan dolayı diyoruz ki, çoğunlukta olan muhalefet cephesi bu defa tek bir adrese yoğunlaşmalı ve parçalanmışlıktan kurtulmalıdır. Herkessin bildiği gibi seçimlere kısa bir süre kala seçilme yarışına girecek partiler listesinde  bir hayli enflasyon yaşandı. Bir sürü yeni parti seçimlere girme hakkı elde ettiler. Bize ait bilgilere yurt içi destekler bir yana yurt dışında yaşayan, geçmişte ülke içinde belli siyasi çevrelerle bağı olan bazı yufka insanlar satın alınarak muhalefet cephesi parçalanmak istendi. Çuvallar dolusu paralar dağıtıldı şeklinde duyumlar var kamuoyunda. Ülkücü devşirme operasyonu için iki dudak arasına sığmayacak kadar maddi imkanlar bir takım ucuz hamalların emrine verildiği söyleniyor. Ancak bu necip millet bütün bunları gördü ve ayağa kalkmaya kara verdi. İktidar bu uyanışı gördüğü için başvurmadığı hile ve yol bırakmadı. Anket şirketleri sahipleri, yandaş medya ile birlikte psikolojik algı operasyonlarına her dönemden daha çok bu dönemde önem verir oldular. Bir gün bu ülkede iktidar değişip hesap verme dönemi yaşandığında, işaret ettiğim hususlarda şeytanı tezgahlar kuranları yargılamak için Silivriler bile yetmeyecek. 

 

                     Benim insanım, şeytanca kurulan akıl ve dil oyunlarına bugüne kadar yenildi ama bundan sonra kesinlikle yenilmeyecek ve yalancılara, talancılara tarihi dersini verecektir diye inanıyorum. Muhalefet cephesinde yer alan ve toplam oyları yüzde sekizlere yaklaşan muhafazakar seçmenimiz bu defa oylarının adresini MHP ye taşıyarak ikinci Sakarya savaşını mutlaka kazanacaktır. Bu seçimler bu ülkenin en son şansıdır. Bu millet bu şansını sandıkta değerlendiremez ise seçimler sonrası bu ülkede trafik kazası kaçınılmaz olacak diye ciddi endişelerim var. Bundan öteye bu iktidarın milleti kamplara bölmeye, bu devletin terörün önünde diz çökmeye, vatan topraklarının bir kısmını düşman oyuncaklarına terk etmeye, yetimin hakkını yandaşlara yedirme istek ve niyetlerine bu millet ve seçmenimiz izin vermeyecektir. Hukuk tanımaz, demokrasiyi zorbalık olarak anlayan, kendilerinden olmayanları düşman ilan eden bu zihniyete bu millet bir daha onay vermek istemiyorsa, mutlaka ortak akıl etrafında buluşacak ve Allah in izniyle iradesini bu seçimler de Türk Milliyetçilerine teslim edecek ve ülkeyi bölünmeye giden eşikten kurtaracaktır. Türk ve Müslüman olarak bu topraklarda insan yerine konularak yaşamak isteyen herkes MHP ye destek çıkacak ve kendi onuru yanın da milletin onurunu da kurtaracaktır. Allahtan hayırlısını diliyorum. 

 

                       

  

                           

Bu Yazi 1599 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
» NEDEN VEYA NİÇİN KAVGA EDİYORUZ? 19 Kasım 2021 Cuma 14:17
» TÜRK MİLLETİNİN KADERİ 15 Temmuz 2020 Çarşamba 24:21
» MİLLET OLARAK EN CAN ALICI PROBLEMİMİZ 06 Mayıs 2020 Çarşamba 1:21
» İNSANLIK NEREYE KOŞUYOR? 18 Mart 2020 Çarşamba 24:37
» SAYGI DEĞER ANNELERLE HASBIHAL.. 27 Kasım 2018 Salı 23:09
» ARIZA TABANDA DEĞİL, BİZZAT TAVANDADIR 14 Eylül 2018 Cuma 17:15
» SAYIN BAŞKANIMIZA, MİLLETİMİZE VE CÜMLE DOSTLARIMA SÖZÜM OLSUN... 04 Temmuz 2018 Çarşamba 24:08
» AKP İKTİDARI CEMAATLERE MAHKUM OLMAKTAN KENDİSİNİ MUTLAKA KURTARMALIDIR. 11 Ağustos 2017 Cuma 24:13
» KANIKSAMA PSİKOLOJİSİNE YENİK DÜŞMEMELİYİZ.. 01 Ocak 2017 Pazar 21:10
» YENİ ANAYASA VE BAŞKANLIK MESELEMİZ.. 10 Aralık 2016 Cumartesi 21:19
» TÜRKLEŞMEK-İSLAMLAŞMAK VE MUASIRLAŞMAK 08 Kasım 2016 Salı 24:10
» ÜLKÜCÜLER 06 Eylül 2016 Salı 21:25
» DEVLETLE SAVAŞMAKTAN DEVLETLE UZLAŞMA NOKTASINA NASIL GELİNDİ... 19 Mayıs 2016 Perşembe 21:20
» DÜNYA HAYATI BİR SINAVDIR 01 Ocak 2016 Cuma 16:36
» BİRLİĞİMİZİ ÇÖZMEDEN, GELİN HEP BİRLİKTE ÇIKIŞ YOLU BULALIM 06 Kasım 2015 Cuma 18:07
» SELAMLAŞMAK, KARDEŞLİK SÖZLEŞMESİNİ ONAYLAMAKTIR 02 Eylül 2015 Çarşamba 14:21
» SEÇİMLERE GÖLGE DÜŞÜRENLER MAHCUP OLACAKLAR 27 Mayıs 2015 Çarşamba 12:04
» CEMAAT VE TARİKATLAR YENİ BİR DURUŞ BELİRLEMEK ZORUNDADIRLAR. 21 Mayıs 2015 Perşembe 12:19
» KAVRAMLAR KARGAŞASI VE TOTALİTER ZİHNİYETLER 23 Nisan 2015 Perşembe 13:47
» KENAN BIYIK NEDEN HEP YANLIŞ ATA OYNAR? 05 Nisan 2015 Pazar 21:06
» OSMANLICA ÖĞRETİMİ KÜRESEL BİR PROJEDİR. 16 Aralık 2014 Salı 12:47
» MUHATAPLARINA ÇAĞRIMDIR 27 Ekim 2014 Pazartesi 18:39
» BİR MİLLET İMHA EDİLMEK İSTENİYOR 12 Eylül 2014 Cuma 14:34
» İNANAN GÖNÜLLER HİÇ BİR ZAMAN KİN VE NEFRETE BARINAK OLMAZ 18 Temmuz 2014 Cuma 10:53
» TÜRKİYE NEREYE DOĞRU GİDİYOR 16 Nisan 2014 Çarşamba 11:34
» BU FOTOĞRAF BU ÜLKEYE YAKIŞMIYOR 24 Şubat 2014 Pazartesi 13:57
» MEZAR YERİ KAVGASI 04 Şubat 2014 Salı 24:43
» AKP DEVLETİYLE PARALEL DEVLETİN SAVAŞI 17 Ocak 2014 Cuma 14:44
» BÜYÜK ŞEYTANIN YENİ OYUNCAKLARI 04 Ocak 2014 Cumartesi 14:54
» ÜLKE NEREYE GİDİYOR 23 Aralık 2013 Pazartesi 12:54
Anketler
RİZE MEYDANI SİZCE NASIL OLDU?
Mükemmel
Hiç Beğenmedim
Daha Güzel Olabilirdi
RizePostasi.Com sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Saklidir. Izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz. Destek: info@rizepostasi.com

Web Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem