Hızır İlyas YILDIRIM / TÜM YAZARLAR
Lojistik Merkez Rize’nin
18 Ekim 2013 Cuma 2:32
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, kesin bir dille İyidere-Of arasında Lojistik Merkez’in kurulacağını müjdelemesi bizleri oldukça memnun etmiştir. Bu açıklamanın ardından Trabzon ve Gümüşhane’den bazı kesimlerin propagandaları da son bulmuştur. Projenin yapılması adına son derece elverişli koşullar taşıyan İyidere’nin proje sayesinde büyük bir gelişme ivmesi yakalayacağını düşünüyor, projenin ilimize kazandırılmasında emeği geçenleri yürekten kutluyorum.
Rize’nin Büyümesi İstenmiyor
17 Ekim 2013 Perşembe 2:20
Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı’nın Lojistik Merkez’in Of-İyidere Vadisi içerisinde yapılacağını söylemesinin ardından yine bilindik senaryolarla projenin Rize sınırları içerisinde olmasını istemeyenlerin sesini duyar olduk. 1 milyon 395 metrekarelik bir alanda yapılacak olan devasa projenin kendilerini mağdur edeceğini iddia eden Trabzon ve Gümüşhaneliler projenin kendi illerine alınabilmesi adına yetkilileri baskı altına almaya çalışıyor.
Anketler
Haber sitemizin kalitesinden memnunmusunuz?
Evet
Daha güzel olabilir
İdare eder
Hayır
RizePostasi.Com sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Saklidir. Izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz. Destek: info@rizepostasi.com

Web Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem

TRT Haber Haberler

En Son Haberler  |  Haber Manşetleri

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu