Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
GENÇ ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİME SESLENİYORUM
16 Temmuz 2015 Perşembe 15:08
30 Nisan 2011 tarihinde Almanya`da bir gazeteciye verdiğim beyanatı , kelimesi kelimesine gönül dostlarıma aktarıyorum.

 MHP ile ilgili o meş`um kaset olayı, " ülkücülerin yüce davası " nın hangi kepaze zeminlerde temsil edildiğini göstermesi bakımından ibrete şayandır. Kasetin internete servis edilişindeki zamanlama, en az içeriği kadar manidar ve düşündürücüdür.

Birileri; böylesi iğrenç, kalleş ve aşağılık metodlarla , partileri ve dolayısıyle türk siyasetini dizayn ediyor. Bu besbelli ! 
Ben bu son kaset olayını, CHP` den sonra MHP`de de bir operasyonun düşünüldüğü ve düğmeye basıldığı noktasında değerlendiriyorum.
 
Kökleri devletin derinliklerinde olan ve kararlarını karanlık dehlizlerde, kozmik odalarda alan bu illegal güçler, öyle anlaşılıyorki, MHP`den daha fazlasını istiyorlar. MHP listelerine soktukları Ergenekoncu, Balyozcu , Darbeci , Etnik ayrımcı , Loca ve Lobici vede Mafyacı isimleri sayıca az bulmuşlar besbelli. Ve belliki, istekleri henüz doyum noktasına ulaşmış değil !...
 
İstiyorlarki, MHP, CHP`nin daha solunda yer alsın. İstiyorlarki, MHP sürekli ve en ağır ve en acımasız sözlerle iktidara saldırsın. Hakaretler yağdırsın... " çakal " desin. " esfel-i safilin " desin.Böylece, muhafazakar seçmen tabanından uzaklaşsın. O tabanın antipatisini kazansın. Gülen Cemaatını topa tutsun. Onları aşağılasın ve hatta tehlikeli ilan etsin. Bu şekilde, o cemaate gönül vermiş mütedeyyin insanlarlada arasına soğuk ilişkiler koysun. 
Buna mukabil, CHP ile kol kola olsun. Aralarındaki ilişkiler hep sımsıcak olsun. Ecevit`ten rahmet ve övgüyle bahsedilsin MHP kanadında....Rahşan hanımın ülkücülere sarfettiği ağır hakaretler unutulsun. Ali Güngör `e yapılanların üstüne sünger çekilsin. 
Hemen belirtmeliyimki, elbetteki ölmüş insanları rahmetle analım. Elbetteki eleştirilmesi gereken her ne ise ve her kim ise eleştirelim. Bunu ahlak kuralları içerisinde yapalım. Hiçbir partinin, cemaatın yada cemiyetin tabanını rencide edici söz ve eylemlerde bulunmayalım. Aksi durumlar, yani, ülkücüler farafından sarfedilen ve etik olmayan söz ve beyanatlar, iddia ve ithamlar , öyle inanıyorumki, benim gibi düşünen birçok dava arkadaşımı üzmekte ve rahatsız etmektedir.
MHP`nin üst kademesindekiler, yani, yönetenler, ana davadan uzaklaşmışlardır. Bizler, 1970`li yılların başında en kutsal değerler üzerine yemin ederek ülkücü olduk. Hepimiz: " Emanet olan davayı kucakladım....." diyerek giydik ülkücülük hırkasını. Katıldık bu kutlu kervana...Adım attık bu kutlu yolculuğun ilk basamağına ! 
Biliyorduk yolumuzun uzun, meşakkatli ve çileli olduğunu. Değerdi...Razıydık...
 
Çünkü, emanet olan dava kutsaldı. Dava, Ilay`ı Kelimetullah davasıydı. Dava, Türk - İslam Ülküsü davasıydı...
MHP`nin bugün, kendisini konumlandırdığı yerin bu ideallerle , bu dava ile örtüştüğünü hiç kimse iddia edemez. Bir çözülmenin, bir yozlaşmanın ve hatta bir çürümenin var olduğu aşikardır. Sayın Bahçeli 78 kuşağını , her fırsatta , sadece ve sadece dava arkadaşı olarak gördüğünü beyan ediyor. " Ama diyor, onlar yol arkadaşlarımız değildir ! "
Sormak lazım, kendisi uzaydan mı geldiki ?
 
Ayrıca, kendisine yol arkadaşı olarak seçtiği zevatın kimler olduğu ortada! Hemde bütün maharet ve marifetleriyle !
ŞİMDİ ;
 
78 KUŞAĞINA VE O FEDAKAR NESLİN YETİŞTİRDİĞİ GENÇ ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİME SESLENİYORUM :
 
Yanlışa karşı susmayın. Sesinizi yükseltin. Yanlışa ve yalana rıza göstermeyin.Emanet aldığınız davaya sahip çıkın. Sorun ve sorgulayın. Körü körüne biat etmeyin. 
Yanlışın önüne geçemiyorsanız,
Kötü gidişatı önleyemiyorsanız,
mutlaka organize olamamışsınız demektir.
Derhal organize olun ve kolları sıvayın.
Binlerce şehidin, gazinin, dul`un ve yetimin vebalı üzerinizdedir. Bunu asla unutmayın ve unutturmayın !...
Bu Yazi 1931 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
» Bu defa şapkasını almadan gitti. 26 Haziran 2015 Cuma 11:55
» SUÇLU AYAĞA KALK ! 14 Mayıs 2015 Perşembe 12:43
» 3 MAYIS 1944 TARİHİ TÜRKLÜĞÜN BAŞKALDIRIŞIDIR. . 05 Mayıs 2015 Salı 16:44
» BİZ BÖYLE DEĞİLDİK. .. 23 Nisan 2015 Perşembe 13:44
» SİVİL SİYASET 02 Nisan 2015 Perşembe 11:32
Anketler
Haber sitemizin kalitesinden memnunmusunuz?
Evet
Daha güzel olabilir
İdare eder
Hayır
RizePostasi.Com sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Saklidir. Izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz. Destek: info@rizepostasi.com

Web Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem

TRT Haber Haberler

En Son Haberler  |  Haber Manşetleri

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu